ASTA Záchytná vana
Jak vybíráme doporučené nabídky
Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.
Specifikace
Klíčové vlastnosti
Popis produktu
Speciální záchytná nádoba na olej ASTA A-9004TR Objem: 3 litry Délka: 310 mm Šířka 245 mm Výška 155 mm Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje. Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý.
Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR
Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů).
Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje.
Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý.
Technické parametry:- objem: 3 litry- délka: 31 cm- šířka: 24,5 cm- výška: 15,5 cm